Start Służba Liturgiczna

Ewangelia na dziś

  • Piątek 2019-02-22, Święto Katedry Św. Piotra Apostoła
    Mt 16,13-19
    Gdy Jezus przyszedł w okolice Cezarei Filipowej, pytał swych uczniów: „Za kogo ludzie uważają Syna Człowieczego?” A oni odpowiedzieli: „Jedni za Jana Chrzciciela, inni za Eliasza, jeszcze inni za Jeremiasza albo za jednego z proroków”. Jezus zapytał ich: „A wy za kogo Mnie uważacie?” Odpowiedział Szymon Piotr: „Ty jesteś Mesjasz, Syn Boga żywego”. Na to Jezus mu rzekł: „Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jony. Albowiem ciało i krew nie objawiły ci tego, lecz Ojciec mój, który jest w niebie. Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr – Opoka, i na tej opoce zbuduję mój Kościół, a bramy piekielne go nie przemogą. I tobie dam klucze królestwa niebieskiego; cokolwiek zwiążesz na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążesz na ziemi, będzie rozwiązane w niebie”.


Służba liturgiczna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. Proboszcz   
niedziela, 17 lutego 2013 19:00

Propozycja kolędy dla aspirantów, ministrantów i lektorów

 

  1. Królowa G. – Bogusza: Od p. Mężyk Teresa do Mężyk Anna i Stanisław Patryk Janus i Kacper Janus.
  2. Mszalnica Zagóra od p. Jelito Kazimiera i Piotr do p. Lompart Maria i Olek - Janus Karol i Groń Dominik
  3. Królowa Górna od p. Poręba Jadwiga do p. Michalik Jan i Krystyna - Kmak Konrad i Rymanowicz Łukasz
  4. Królowa Górna od p. Ząber Marzena do do p. Grybel Józef – Kmak Aleksander i Witek Mateusz.
  5. Królowa Polska od p. Porębów Renata i Edward do p. Kachniarz Czesław i Jacek – Michalik Łukasz i Miłosz Marszałek.
  6. Królowa Górna od p. Radzik Grażyna i Marian do p. Pazgan Bożena i Edward – Michał Jelito i Filip Jelito.
  7. Królowa Górna od p. Wysowskich Stanisława i Jan do p. Małysów Jerzy i Maria – Uroda Krystian i Janus Kacper.
  8. Mszalnica od p. Kachniarz Elzbieta i Jarosław do p. Kruczek Halina i Stanisław – Cienki Krzysztof i Janus Karol.
  9. Królowa Górna od p. Hatlaś do p. Gaborek Janusz i Marzena – Bartłomiej Król i Tarasek Kamil.
  10. Królowa Polska od p. Homoncik Jolanta do p. Bochenek Marek i Helena – Kowaczek Karo i Karol Groń.
  11. Królowa Polska od p. Jaworskich Małgorzata i Paweł do p. Groń Teresa i Władysław – Dawid Groń i Siedlarz Kamil.
  12. Królowa Górna od p. Galiców Maria i Władysław do do p. Siedlarzów Teresa i Eugeniusz – Karol Rams i Kamil Czyżycki.
  13. Królowa Górna od p. Ptak Stanisława i Zbigniew do p. Doszna Maria i Stefan – Kamil Janiczek i Ptak Mateusz.
  14. Królowa Polska od p. Grzyb Jolanta i Mariusz do p. Szkaradek Dorota i Tadeusz – Jakub Tokarczyk Kacper Król.
  15. Królowa Polska od p. Damian Emil Maria do p. Krok Wiesław – Adam Krok i Adrian Grybel.
  16. Królowa Polska od p. Dziedzina Anna i Kazimierz do p. Kiełbasa Józefa i Tadeusz – Franciszek Wacławiak i Janus Patryk
  17. Królowa Górna od p. Świgut Zdzisława i Stanisław do p. Pazgan Sabina i Janusz – Dawid Świgut i Karol Wielocha.
  18. Mszalnica od p. Świgut Wiesław do p. Śmierciak Andrzej – Krzysztof Groń i Patryk Siedlarz.
  19. Królowa Polska od p. Kogut Józef i Stanisław do p. Bochenek Roman i Maria – Wiktor Kumorek i Krzysztof Cienki.
  20. Królowa Górna od p. Bagnickich Anita i Stanisław do p. Duda Agnieszka i Robert – Dominik Groń i Konrad Kmak.
  21. Królowa Polska od p. Michalik Andrzej i Izabela do p. Świgut – Rymanowicz Łukasz i Kmak Aleksander..
  22. Mszalnica, Cieniawa, Królowa Górna od p. Witek Antoni do p. Mężyk Eugeniusz Maria – Kacper Górka i Adrian Grybel
  23. Królowa Górna od p. Ptaszkowskich Stanisława Marian do Panstwa Siedlarz Katarzyna i Dariusz – Alan Baran i Jelito Michał
  24. Królowa Górna od p. Ochwat Monika i Piotr do p. Szczepka Teresa Krzysztof – Szymon Gomółka i Wiktor Kumorek.
  25. Królowa Górna od p. Poręba Maria i Stanisław do p. Królewskich Władysław i Jan –Groń Krzysztof i Janiczek Kamil
  26. Królowa Górna od p. Poręba Maria i Eugeniusz do p. Sadowscy Renata Wojciech – Michalik Mateusz i Rams Karol.
  27. Krolowa Polska od p. Poręba Stanisław Kazimiera do p. Klimczak Lidia i Kazimierz –Jelit Filip i Czyżycki Kamil.
  28. Królowa Górna od p. Nowak Anna i Jan do p.Wieloch Dariusz i Edyta – Jelito Konrad i Kacper Górka
  29. Królowa Górna od p. Ptaszkowskich Helena Józef do p. Stanek Maria Andrzej – Konrad Wojciechowski i Świgut Dawid

GRAFIK LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA W PARAFI KRÓLOWA GÓRNA – MINISTRANCI

PONIEDZIAŁEK  godz. 6.30 : Kowaczek Karol , Groń Karol , Rams Karol , Tarasek Kamil

WTOREK godz. 6.30 : Janus Kacper , Cienki Krzysztof , Kmak Konrad , Kowaczek Karol

ŚRODA godz. ( 17 lub 18 ) : Grybel Adrian , Janus Jacek , Ogorzały Maciej , Ptak Mateusz , Jaworski Mateusz , Janus Kacper , Świgut Dawid , Wielocha Karol , Król Kacper , Słysz Bartosz , Tarasek Kamil

CZWARTEK godz.6.30 : Rams Karol , Kmak Konrad , Baran Alan , Wacławiak Franek

PIĄTEK godz. ( 17 lub 18 ) : Grybel Adrian , Tokarczyk Jakub , Groń Karol , Cienki Krzysztof , Kumorek Wiktor , Wielocha Karol , Król Kacper , Słysz Bartosz , Poręba Paweł , Krok Adam , Baran Alan , Wacławiak Franek , Ptak Mateusz , Jaworski Mateusz , Świgut Dawid , Janiczek Kamil , Król Bartek , Jelito Filip , Gomółka Szymon , Jelito Michał , Groń Dawid , Janus Konrad

SOBOTA godz. 6.30 : Kumorek Wiktor , Świgut Dawid , Król Kacper

SOBOTA godz . 8.00 : Tokarczyk Jakub , Gron Krzysztof , Tarasek Kamil , Janus Jacek , Krok Adam , Poręba Paweł , Wojciechowski Konrad , Ptak Mateusz , Ogorzały Maciej , Janiczek Kamil

DZIEŃ PAŃSKI  ( NIEDZIELA )

7.00 –Janus Jacek , Groń Karol , Cienki Krzysztof , Janus Kacper ,
Janiczek Kamil , Janus Konrad , Jelito Filip

9.00 – Ptak Mateusz , Jaworski Mateusz , Kumorek Wiktor , Świgut Dawid , Wielocha Karol , Kmak Konrad , Ogorzały Maciej , Rams Karol , Gomółka Szymon

10.30 – Grybel Adrian , Słysz Bartosz , Paweł Poręba , Wojciechowski Konrad , Baran Alan , Jelito Michał

14.30 – Kowaczek Karol , Tokarczyk Jakub , Król Kacper , Krok Adam ,

GRAFIK LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA W PARAFI KRÓLOWA GÓRNA – LEKTORZY

PONIEDZIAŁEK godz. 6.30 : Michalik Mateusz , Witek Mateusz

WTOREK godz. 6.30 : Michalik Mateusz , Czyżycki Kamil , Kmak Aleksander , Marszałek Miłosz ,Michalik Łukasz

ŚRODA godz. ( 17 lub 18 ) : Janus Szymon , Jelito Konrad , Janus Patryk , Siedlarz Kamil , Górka Kacper

CZWARTEK godz. 6.30 : Kmak Aleksander , Janus Szymon , Rymanowicz Łukasz , Siedlarz Patryk , Michalik Łukasz , Janus Marcin ,

PIĄTEK godz. ( 17 lub 18 ) : Witek Mateusz , Jelito Konrad , Janus Patryk , Groń Krzysztof , Homoncik Marcin i Rafał , Groń Dawid

SOBOTA godz .6.30 : Groń Krzysztof , Czyżycki Kamil , Siedlarz Patryk

SOBOTA godz. 8.00 : Rymanowicz Łukasz , Homoncik Marcin i Rafał , Siedlarz Kamil , Górka Kacper , Uroda Krystian , Janus Marcin , Groń Dawid , Miłosz Marszałek

DZIEŃ PAŃSKI ( NIEDZIELA )

7.00 – Siedlarz Patryk , Janus Patryk , Michalik Łukasz

9.00 - Jelito Konrad , Homoncik Marcin i Rafał , Witek Mateusz , Kmak Aleksander , Janus Szymon , Uroda Krystian

10.30 – Rymanowicz Łukasz , Groń Krzysztof , Miłosz Marszałek , Siedlarz Kamil, Górka Kacper , Michalik Mateusz , Groń Dawid

 

Poprawiony: niedziela, 23 grudnia 2018 18:13